המומחים המובילים בישראל ברפואת עיניים 2024

מזה עשור מפרסם מגזין פורבס את דירוג הרופאים המובילים בישראל מידי שנה. הפרויקט נדחה משנת 2023 ופורסם זה עתה הדירוג החדש הכולל  1,386 רופאים ב-186 תחומים ותת תחומי התמחות.

המומחים במרכז הרפואי עין טל שנבחרו בדירוג זה מהווים 25% מכלל הרשימה של רופאי העיניים הטובים בישראל והם בעלי התמחויות בכל תחומי הפעילות של עין טל: קטרקט, גלאוקומה, אוקולופלסטיקה, נוירו-אופתלמולוגיה, קרנית ורשתית.

איך נקבע הדירוג?

הנחת העבודה במערכת פורבס היא כי רק  לרופאים עצמם יש את הידע המקצועי הנחוץ על מנת לזהות את הרופאים הטובים ביותר. לכן, רשימת הרופאים הטובים בישראל היא לא המלצה של מערכת פורבס או מבוססת על המלצת מטופלים – היא תוצר של סקירת עמיתים מקיפה, אשר מדי שנה מתעבה בהמלצותיהם של מאות רופאים חדשים.

בכל תחום פנו לרופאים מומחים וביקשו מהם להמליץ על רופאים מצוינים אחרים ובפשטות – ביקשו מהם להמליץ על הרופאים שהם היו מפנים אליהם את קרוביהם, אם הללו היו נזקקים לטיפול או לבדיקה. בנוסף, פונים ממגזין פורבס בכל שנה, מאז תחילת הפרויקט ב-2014, לממליצים חדשים, ומעניקים משקל רב יותר להמלצותיהם על פני המלצות עבר. כך, מדי שנה, הרשימה מתרחבת ומתעדכנת.

 

אנו במרכז הרפואי עין טל גאים בכל אחת ואחד מהם ומזמינים אתכם לסקור את הרשימה המלאה מטה:

המומחים המובילים בישראל ברפואת עיניים 2024 רופאי עיניים - עין טל
*הרופאים הטובים בישראל 2024 פורבס.

מומחי המרכז הרפואי עין טל - הרופאים הכי טובים ב- 2024 פורבס

לכל שאלה אנו זמינים לשירותכם במוקד המידע ותיאום התורים במספר טלפון : 6612*

המרכז הרפואי עין טל – המרכז המוביל בתחום רפואת העיניים בישראל. מרכז מומחים כירורגי פרטי ברמת החייל, תל-אביב. במרכז מתבצעים מדי שנה אלפי ניתוחים, טיפולי לייזר ובדיקות בכל תחומי רפואת העיניים, ביניהם: קטרקט, גלאוקומה, רשתית, קרנית ופלסטיקה של העין, ע״י המומחים המובילים בתחום.

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר