עין טל המומחים לרפואת עיניים

תחומי המומחיות שלנו

במרכז עין טל אנו נותנים מענה לכל מחלות העיניים. תחת קורת גג אחת אנו מבצעים אבחון, בדיקות, טיפול, הדמיות וניתוחים על ידי מיטב רופאי העיניים המובילים בארץ.

קטרקט

המרכז מעניק למטופל את כל הפתרונות הרפואיים המתקדמים ביותר הקיימים בתחום לרבות בדיקות והדמיות ייחודיות לבחירת עדשה מתקדמת (עדשת פרימיום), ניתוחי קטרקט בלייזר וניתוחי עדשה מורכבים, וכן טיפולי לייזר לקטרקט משני.

פלסטיקה של העין

תחום ברפואת עיניים העוסק בכירורגיה פלסטית ושיקומית של אזור העיניים כולל טיפול בבעיות עפעפיים, דרכי הדמעות, הסרת נגעים וגידולים, ארובת העין וכן הגבות והחלק העליון של הפנים.

רשתית

אבחון וטיפול במחלות הרשתית. ביצוע בדיקות דימות לרבות בדיקת OCT וכן מכלול של טיפולי לייזר, הזרקות תוך עיניות וניתוחים מהמתקדמים ביותר בתחום, כולל ניתוח ויטרקטומי.

קרנית

בדיקות אבחון, הדמיות ייחודיות, טיפולים למחלת הקרטוקונוס, ולביצוע כל סוגי הניתוחים המתקדמים ביותר בתחום לרבות ניתוח השתלת קרנית.

גלאוקומה

שרות הגלאוקומה מציע אבחון ומעקב רפואי אחר המחלה. כמו כן, מתבצעות כל בדיקות העזר השונות, לרבות: בדיקת שדות ראיה, פכימטריה, OCT ובדיקות דימות ייחודיות. מגוון הטיפולים במחלה: מטיפול תרופתי, דרך טיפולי לייזר מתקדמים ועד למגוון הניתוחים המתקדמים ביותר בתחום.

נוירואופטלמולוגיה

נוירואופטלמולוגיה הינו תת-התמחות ברפואת עיניים, המשלבת בין מקצוע הנוירולוגיה לבין האופטלמולוגיה (רפואת עיניים), ועוסק בעיקר במחלות נוירולוגיות בעלות ביטוי עיני או ראייתי, במסלולי הראיה ובמערכת העצבים והשרירים, האחראיים לתנועות העיניים, האישונים והעפעפיים.

בדיקות דימות

השירות כולל בדיקה נרחבת ויסודית על מנת להגיע לאבחון המחלה, כולל תפקודי ראיה השונים, בדיקה מלאה של כל חלקי העין והארובה עם דגש על בדיקת קרקעית העין ועצב הראיה, הערכת האישונים ותפקודם, הערכת תפקוד העפעפיים, תנועות העיניים ועוד.

תסמונת העין היבשה

עין היבשה

אתם מרגישים שיש לכם חול בעיניים? אתם חשים צריבה ואי נוחות בעיקר בחדרים ממוזגים? והעיניים שלכם משדרות עייפות? ייתכן שאתם סובלים מעין יבשה.
עין היבשה היא תופעה שכיחה שמביאה אתה שלל תסמינים מציקים.
למה זה קורה, איך מאבחנים ומה הטיפול שאפשר לקבל כדי לשפר את איכות החיים? במרכז לעין יבשה בעין טל המטופל בשלב ראשון יעברו אבחון יסודי בעזרת טכנולוגיה מתקדמת אשר בודקת ומצלמת את פני שטח העין. בדיקה זאת מאפשרת לרופא לקבוע את חומרת היובש וכן באם היובש נובע מחוסר בייצור דמעות, אידוי מוגבר של הדמעות או שילוב של שניהם ובכך להציע לכל מטופל את הטיפול המתאים ביותר עבורו.

רופאים מומחים

נבחרת רופאי העיניים המובילה בישראל

Odoro Integration Test

מטופלים יקרים,

אנו במרכז הרפואי עין טל

עומדים לשירותכם גם בימים אלו, 

וממשיכים להעניק טיפול רפואי ומקצועי 

בכל תחומי רפואת העיניים

אנו זמינים עבורכם בכל שאלה ופניה באתר הבית, ברשתות החברתיות ובמוקד המידע ותיאום התורים

6612*