עין טל המומחים לרפואת עיניים

כל השלבים בקצרה

ניתוח הסרת משקפיים הפך לנפוץ ומאוד פופולארי בישראל ובעולם בשנים האחרונות, והסיבות לכך ברורות. מלבד תחושת החופש והנינוחות שזוכה לה מי שאינו נאלץ להרכיב זוג משקפיים על החוטם, קיים כמובן גם הפן האסתטי, שממלא תפקיד חשוב. גם מבחינה כלכלית מדובר בעסקה משתלמת – עלותו של ניתוח הסרת משקפיים ממוצע משתווה בדרך כלל לעלותם של שמונה זוגות משקפיים או לחילופין, לעלותן של עדשות מגע ותמיסות ניקוי לעדשות לתקופה של כחמש שנים. 25 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת בעולם המערבי מרכיבים משקפי ראייה ועכשיו, יותר מאשר בעבר, ניתן לעבור פרוצדורת הסרת משקפיים יעילה ומהירה, בעזרת ציוד מתוחכם ויעיל באינספור מוקדים וקליניקות ברחבי הארץ והעולם.

 

בשלב הראשון של התהליך תבחן אחות את התיק הרפואי שלכם, תסייע לכם למלא שאלון רפואי קצר ותבדוק את התאמתכם לטיפול הסרת משקפיים בלייזר. בשלב המקדים השני תידרשו לעבור צילומים וסריקות קצרות של חלל העין והקרנית, שיבוצעו על-ידי אופטומטריסט שיעמוד על ליקוי הראיה שלכם ועוצמתו. לאחר שני שלבים מקדימים אלו תיפגשו עם רופא, שיסקור בפניכם את אופי הטיפול המתאים לכם, לפי ליקוי הראיה שלכם וחומרתו. הסרת משקפיים בלייזר הינה ניתוח פשוט אך למרות זאת, ובמטרה להפיג את חשש המטופלים, יענה הרופא על כל שאלותיכם וינסה לתת לכם מידע רב ככל הניתן על הטיפול הפשוט. מבחינה סטטיסטית, כ-75 אחוז מכלל האוכלוסייה נמצאים כשירים לעבור ניתוח הסרת משקפיים. בין האוכלוסיות שאינן מתאימות לעבור ניתוח זה נכללים לרוב אנשים שנוטלים תרופות מסוימות, אנשים בעלי תנודות תכופות באיכות הראייה שלהם, נשים בהריון ונשים מניקות.

 

במידה ותמצאו כשירים לעבור ניתוח הסרת משקפיים, יקבע עבורכם מועד לביצוע הטיפול ובסופו, לאחר תקופת התאוששות קצרצרה, תוכלו לראות בצורה מושלמת ולא תזדקקו עוד למשקפי הראיה שלכם. הסרת משקפיים בלייזר נחשבת לטיפול בטוח מאוד, הכרוך סיכונים מועטים ובתופעות לוואי זניחות. כמו בכל טיפול רפואי, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בניתוח רגיש שמתבצע באיברים חשובים והכרחיים כמו עיניים – חשוב לבחון היטב את אופי הרופאים שיבצעו את הטיפול ולא לקחת סיכונים או לחסוך באיכות הטיפול.

 

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

זימון תור לעין טל

Odoro Integration Test